Dijital Pazarlama Araçları Yönetimi

Doğru stratejiler ile potansiyel müşterilerinize ulaşmak için bizimle iletişime geçin!

Dijital Pazarlama Araçları Yönetimi

İşinizin merkezinde dijitali düşünerek hareket etmeniz gerektiğini biliyorsunuz. İletişim ve pazarlama için de öyle!

Dijitalin yeni olanakları ile büyüme, sürdürülebilirlik ve geleceği yakalamanızda yanınızda biz varız. Müşteri deneyimini tasarlamak için dijital olanaklardan yararlanın.

İçerik Geliştirme

Markanızın değerine değer katmak için içeriğini kitlenize en doğru şekilde aktarmanız sizi diğer markalardan bir adım öne taşıyacaktır. Hedef kitlenizin hafızasında kalmanın en önemli yollarından biri markanızın görsel içerik gelişiminin desteklenmesidir.

İçerik Geliştirme
Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Profesyonel ellere emanet etmeniz gereken sosyal medya hesap yönetiminde bize güvenin! Markanızın popüler hale gelmesinde etkin rol oynayan sosyal medya hesapları, göründüğünden çok daha fazla kitleyi etkilemeyi başarıyor.

E-Posta Kampanyaları

Marka görünürlüğünüzü arttırmak ve yeni hedef kitleler edinmek için en etkili yöntemlerden biri e-posta kampanyaları yürütmekten geçiyor. Marka sadakatini korumak için seçilen bu kampanya türünde sizlere yardımcı olarak alanınıza ilgili hedef kitleye hızla ulaşmanızı sağlıyoruz.

E-Posta Kampanyaları
Google Reklam Yönetimi

Google Reklam Yönetimi

Dijital dünyada en fazla bütçenin kullanıldığı Google reklamları, iş ortağı sitelerde reklam gücünüzü arttırmak için var! Sizlere sunduğumuz etkili Google reklam yönetimi ile markanızın faaliyetlerini genişletiyoruz.

Meta Reklam Yönetimi

Hızla dijitalleşen dünyada markanızın görünürlüğünü arttırıyoruz. Daha büyük kitlelere ulaşmak ve hedef kitlenize nokta atışı yapmak isterseniz meta reklam yönetimindeki deneyimimizle yanınızda olmaya hazırız.

Meta Reklam Yönetimi
Linkedln Reklam Yönetimi

Linkedln Reklam Yönetimi

Büyük markalar, kurumlar ve iş hayatında aktif rol alan kişiler Linkedln kullanmaya büyük özen gösteriyor. Tam da bu yüzden Linkedln’deki varlığınızı yükseltebilir ve yönetebiliriz. Markanız için güçlü bir imaj belirleyerek Linkedln’de aktif rol almanızı sağlamayı hedefliyor, hedef kitlenizle daha kalıcı bağlantılar kurmanızı sağlayarak etkileşiminizi arttırıyoruz.

TikTok Reklam Yönetimi

TikTok, hızla popülerliğini arttıran ve açıklanan son verilere göre 2022 yılı itibarıyla dünya çapında 2.2 milyardan fazla mobil indirmeyi aşan en etkili uygulamalardan biri. Günden güne etkisini arttırarak devam eden TikTok, herkesin en çok kullandığı mobil uygulama olmayı başarırken...

TikTok Reklam Yönetimi
Dijital Medya ve Satın Alma Stratejileri

Dijital Medya ve Satın Alma Stratejileri

Markanızın reklam kampanyalarının yer aldığı ürün ve hizmetleriniz için hedef kitlenizi ilgi çekici stratejilerle etkileyebileceğimiz satın alma prosedürümüze bir göz atın!

Sosyal Medya

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin!

İletişim

Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. No:12 Trump Towers Kule:2 Kat:18 D:1829 34387 Şişli/İstanbul